Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Calabrese Salami & Roasted Red Peppers Wood Fired Pizza 420g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Calabrese Salami & Roasted Red Peppers Wood Fired Pizza 420g
Frozen
Calabrese Salami & Roasted Red Peppers Wood Fired Pizza 420g
420g · SPECIALLY SELECTED
Aldi
$7.99
$1.90 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$7.99
Lowest
$7.99
Highest
$7.99
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
396g
$1.77 / 100g
$6.99
417g
$1.68 / 100g
Best value per 100g
$6.99
420g
$1.90 / 100g
Viewing
$7.99
500g
$2.20 / 100g
$10.99
Details
Aisle
Frozen
Brand
SPECIALLY SELECTED
Size
420g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
La Gina Pizza Flour 1kg
at Woolworths
1kg
$3.50
35c / 100g
$1.55 less per 100g
Add to cart
Plain Flour Bread & Pizza
at Coles
1kg
$4.00
40c / 100g
$1.50 less per 100g
Add to cart
Aldi
$7.99
Add from Aldi
Lighthouse Bread & Pizza Plain Flour 1kg
at Woolworths
1kg
$4.00
40c / 100g
$1.50 less per 100g
Add to cart
Pizza Sauce Aromatizzata
at Coles
4.1kg
$22.00
53.7c / 100g
$1.37 less per 100g
Add to cart