Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Lactose Free Full Cream Milk 2L | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Lactose Free Full Cream Milk 2L
Dairy & Eggs
Lactose Free Full Cream Milk 2L
2L · FARMDALE
Aldi
$4.79
$2.40 / L
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$4.79
Lowest
$4.79
Highest
$4.79
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
384ml
$4.92 / L
$1.89
600ml
$4.32 / L
$2.59
1L
$3.09 / L
$3.09
2L
$2.40 / L
Viewing
$4.79
3L
$1.65 / L
Best value per L
$4.95
3L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Soy Light Milk 1L
at Aldi
1L
$1.59
$1.59 / L
80.5c less per L
Add to cart
Fresh Lite Milk
at Coles
3L
$4.95
$1.65 / L
74.5c less per L
Add to cart
Aldi
$4.79
Add from Aldi
$1.65 / L
$4.95
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
FARMDALE
Size
2L
Store brand
No
Full Cream Milk
at Coles
3L
$4.95
$1.65 / L
74.5c less per L
Add to cart
Woolworths Full Cream Milk 3L
at Woolworths
3L
$4.95
$1.65 / L
74.5c less per L
Add to cart