Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Vanilla Custard 1kg | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Vanilla Custard 1kg
Dairy & Eggs
Vanilla Custard 1kg
1kg · BROOKLEA
Aldi
$2.79
27.9c / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$2.79
Lowest
$2.79
Highest
$2.79
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
70g
$2.41 / 100g
$1.69
1kg
27.9c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$2.79
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
BROOKLEA
Size
1kg
Store brand
No
Aldi
$2.79
Add from Aldi