Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Lactose Free Kids Yogurt Vanilla 140g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Baby & Kids
/
Lactose Free Kids Yogurt Vanilla 140g
Baby & Kids
Lactose Free Kids Yogurt Vanilla 140g
140g · VAALIA
Aldi
$1.99
$1.42 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$1.99
Lowest
$1.99
Highest
$1.99
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Details
Aisle
Baby & Kids
Brand
VAALIA
Size
140g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Kids Banana Yogurt Pouch 70g
at Aldi
70g
$0.69
98.6c / 100g
43.6c less per 100g
Add to cart
Kids Blueberry Yogurt Pouch 70g
at Aldi
70g
$0.69
98.6c / 100g
43.6c less per 100g
Add to cart
Aldi
$1.99
Add from Aldi
Kids Strawberry Yogurt Pouch 70g
at Aldi
70g
$0.69
98.6c / 100g
43.6c less per 100g
Add to cart
Kids Vanilla Yogurt Pouch 70g
at Aldi
70g
$0.69
98.6c / 100g
43.6c less per 100g
Add to cart