Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Woolworths Tasty Cheese Block 1kg | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Woolworths Tasty Cheese Block 1kg
Dairy & Eggs
Woolworths own brand
Woolworths Tasty Cheese Block 1kg
1kg · Woolworths
Woolworths
$10.50
$1.05 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$10.50
Lowest
$10.50
Highest
$10.50
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
200g
$3.45 / 100g
$6.90
250g
$1.96 / 100g
$4.90
250g
$1.32 / 100g
$3.30
500g
$1.32 / 100g
$6.60
500g
$1.32 / 100g
$6.60
1kg
$1.05 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Tasty Cheese Block 1kg
at Aldi
1kg
$8.99
89.9c / 100g
15.1c less per 100g
Add to cart
Cheddar Cheese Block
at Coles
1kg
$9.30
93c / 100g
12c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$10.50
Add from Woolies
Viewing
$10.50
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Woolworths
Size
1kg
Store brand
Woolworths
Hillview Cheese Block 1kg
at Woolworths
1kg
$9.30
93c / 100g
12c less per 100g
Add to cart