Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Woolworths Family Favourites Chicken Burgers 1.5kg 14 pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Woolworths Family Favourites Chicken Burgers 1.5kg 14 pack
Meat & Seafood
Woolworths own brand
Woolworths Family Favourites Chicken Burgers 1.5kg 14 pack
1.5kg · Woolworths
Woolworths
$12.50
83.3c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$12.50
Lowest
$12.50
Highest
$12.50
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
350g
$2.57 / 100g
$9.00
350g
$2.57 / 100g
$9.00
400g
$2.25 / 100g
$9.00
440g
$1.48 / 100g
$6.50
560g
$1.96 / 100g
$11.00
1.5kg
83.3c / 100g
Best value per 100g
Woolworths
$12.50
Add from Woolies
Viewing
$12.50
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Woolworths
Size
1.5kg
Store brand
Woolworths