Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Dairy Farmers Thick & Creamy Yoghurt Choc Flakes 140g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Dairy Farmers Thick & Creamy Yoghurt Choc Flakes 140g
Dairy & Eggs
Dairy Farmers Thick & Creamy Yoghurt Choc Flakes 140g
140g · Dairy Farmers
Woolworths
$1.65
$3.30
$1.18 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$1.65
Lowest
$1.65
Highest
$1.65
On special
1 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
140g
$1.18 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$1.65
550g
$1.20 / 100g
$6.60
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Dairy Farmers
Size
140g
Store brand
No
Woolworths
$1.65
Add from Woolies