Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Fresh Full Cream Milk | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Fresh Full Cream Milk
Dairy & Eggs
Fresh Full Cream Milk
2L · Great Ocean Road
Coles
$5.00
$2.50 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.00
Lowest
$5.00
Highest
$5.00
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
1L
$3.00 / L
$3.00
2L
$2.50 / L
Viewing
$5.00
3L
$2.25 / L
Best value per L
$6.75
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Great Ocean Road
Size
2L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Soy Light Milk 1L
at Aldi
1L
$1.59
$1.59 / L
91c less per L
Add to cart
Fresh Lite Milk
at Coles
3L
$4.95
$1.65 / L
85c less per L
Add to cart
Coles
$5.00
Add from Coles
Full Cream Milk
at Coles
3L
$4.95
$1.65 / L
85c less per L
Add to cart
Woolworths Full Cream Milk 3L
at Woolworths
3L
$4.95
$1.65 / L
85c less per L
Add to cart