Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Woolworths Frozen Basa Fillets 1kg | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Woolworths Frozen Basa Fillets 1kg
Frozen
Woolworths own brand
Woolworths Frozen Basa Fillets 1kg
1kg · Woolworths
Woolworths
$7.70
77c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$7.70
Lowest
$7.70
Highest
$7.70
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
250g
$3.40 / 100g
$8.50
1kg
77c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$7.70
Details
Aisle
Frozen
Brand
Woolworths
Size
1kg
Store brand
Woolworths
Woolworths
$7.70
Add from Woolies