Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Woolworths Country Loaf Wholemeal 750g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Bakery
/
Woolworths Country Loaf Wholemeal 750g
Bakery
Woolworths own brand
Woolworths Country Loaf Wholemeal 750g
750g · Woolworths
Woolworths
$4.20
56c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.20
Lowest
$4.20
Highest
$4.20
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
450g
$1.22 / 100g
$5.50
650g
43.1c / 100g
Best value per 100g
$2.80
680g
44.1c / 100g
$3.00
700g
46.4c / 100g
$3.25
750g
56c / 100g
Viewing
$4.20
800g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Wholemeal Loaf 800g
at Aldi
800g
$2.99
37.4c / 100g
18.6c less per 100g
Add to cart
Wholemeal Sandwich Sliced Bread 650g
at Aldi
650g
$2.59
39.8c / 100g
16.2c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.20
Add from Woolies
45c / 100g
$3.60
Details
Aisle
Bakery
Brand
Woolworths
Size
750g
Store brand
Woolworths
Soft Wholemeal Sandwich Loaf
at Coles
650g
$2.80
43.1c / 100g
12.9c less per 100g
Add to cart
Wholemeal Sandwich Loaf
at Coles
800g
$3.60
45c / 100g
11c less per 100g
Add to cart