Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Woolworths RSPCA Approved Chicken Mixed Pieces 2kg | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Woolworths RSPCA Approved Chicken Mixed Pieces 2kg
Meat & Seafood
Woolworths own brand
Woolworths RSPCA Approved Chicken Mixed Pieces 2kg
2kg · Woolworths
Woolworths
$9.00
45c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$9.00
Lowest
$9.00
Highest
$9.00
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
500g–800g · estimate for 800g
$1.90 / 100g
$15.20
450g–800g · estimate for 800g
$2.60 / 100g
$20.80
650g–1.1kg · estimate for 1.1kg
$2.60 / 100g
$28.60
650g–1.2kg · estimate for 1.2kg
$1.20 / 100g
$14.40
1.05kg–1.45kg · estimate for 1.45kg
65c / 100g
$9.43
2kg
45c / 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
RSPCA Approved Chicken Mixed Pieces 2kg
at Aldi
2kg
$8.79
44c / 100g
1c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$9.00
Add from Woolies
Best value per 100g
Viewing
$9.00
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Woolworths
Size
2kg
Store brand
Woolworths