Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Barn Laid Cage Free Eggs 12 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Barn Laid Cage Free Eggs 12 Pack
Dairy & Eggs
Coles own brand
Barn Laid Cage Free Eggs 12 Pack
700g · Coles
Coles
$5.90
84.3c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.90
Lowest
$5.90
Highest
$5.90
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
300g
$1.47 / 100g
$4.40
600g
$1.07 / 100g
$6.40
700g
84.3c / 100g
Viewing
$5.90
800g
93.1c / 100g
$7.45
800g
82.5c / 100g
Best value per 100g
$6.60
900g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cage Eggs 700g
at Aldi
700g
$5.00
71.4c / 100g
12.9c less per 100g
Add to cart
Barn Laid Eggs 700g
at Aldi
700g
$5.29
75.6c / 100g
8.7c less per 100g
Add to cart
Coles
$5.90
Add from Coles
88.9c / 100g
$8.00
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Coles
Size
700g
Store brand
Coles
Barn Laid Eggs 1.5kg
at Aldi
1.5kg
$11.99
79.9c / 100g
4.4c less per 100g
Add to cart
Special
Peninsula Cage Free Eggs 12 Pack
at Coles
700g
$5.60
$6.60
80c / 100g
4.3c less per 100g
Add to cart