Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Farmers Union Greek Style Yoghurt Pouch Peach 130g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Farmers Union Greek Style Yoghurt Pouch Peach 130g
Dairy & Eggs
Farmers Union Greek Style Yoghurt Pouch Peach 130g
130g · Farmers Union
Woolworths
$2.90
$2.23 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.90
Lowest
$2.90
Highest
$2.90
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Farmers Union
Size
130g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Peach & Mango Yoghurt
at Coles
1kg
$4.25
42.5c / 100g
$1.81 less per 100g
Add to cart
Special
Peaches & Cream
at Coles
170g
$2.50
$5.00
$1.47 / 100g
76c less per 100g
Woolworths
$2.90
Add from Woolies
Add to cart