Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Shredded Roast Chicken Breast | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Shredded Roast Chicken Breast
Meat & Seafood
Coles own brand
Shredded Roast Chicken Breast
150g · Coles
Coles
$6.50
$4.33 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.50
Lowest
$6.50
Highest
$6.50
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
150g
$4.33 / 100g
Viewing
$6.50
500g
$1.80 / 100g
$9.00
500g
$2.00 / 100g
$10.00
500g
$1.60 / 100g
$8.00
500g
$2.10 / 100g
$10.50
600g
$1.50 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Chicken Breast T-Rex Bites 1kg
at Aldi
1kg
$8.49
84.9c / 100g
$3.48 less per 100g
Add to cart
Chicken Breast Tenders Original Crumb 1kg
at Aldi
1kg
$8.49
84.9c / 100g
$3.48 less per 100g
Add to cart
Coles
$6.50
Add from Coles
$9.00
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Coles
Size
150g
Store brand
Coles
Chicken Breast Tempura Nuggets 1kg
at Aldi
1kg
$8.49
84.9c / 100g
$3.48 less per 100g
Add to cart
Chicken Breast Tenders Sweet Chilli 1kg
at Aldi
1kg
$8.49
84.9c / 100g
$3.48 less per 100g
Add to cart