Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Full Cream Milk | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Full Cream Milk
Dairy & Eggs
Coles own brand
Full Cream Milk
600ml · Coles
Coles
$1.40
$2.33 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$1.40
Lowest
$1.40
Highest
$1.40
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
600ml
$2.33 / L
Viewing
$1.40
1L
$1.75 / L
$1.75
2L
$1.70 / L
$3.40
2L
$1.70 / L
$3.40
3L
$1.65 / L
Best value per L
$4.95
3L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Soy Light Milk 1L
at Aldi
1L
$1.59
$1.59 / L
74.3c less per L
Add to cart
Woolworths Full Cream Milk 3L
at Woolworths
3L
$4.95
$1.65 / L
68.3c less per L
Add to cart
Coles
$1.40
Add from Coles
$1.65 / L
$4.95
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Coles
Size
600ml
Store brand
Coles
Woolworths Lite Milk 3L
at Woolworths
3L
$4.95
$1.65 / L
68.3c less per L
Add to cart
Full Cream Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
68.3c less per L
Add to cart