Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Turkish Rolls 4 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Bakery
/
Turkish Rolls 4 Pack
Bakery
Coles own brand
Turkish Rolls 4 Pack
400g · Coles
Coles
$2.60
65c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.60
Lowest
$2.60
Highest
$2.60
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
220g
$1.32 / 100g
$2.90
260g
$1.12 / 100g
$2.90
280g
$2.00 / 100g
$5.60
400g
65c / 100g
Viewing
$2.60
550g
$1.55 / 100g
$8.50
1kg
62c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Hamburger Rolls 6 Pack
at Coles
540g
$2.70
50c / 100g
15c less per 100g
Add to cart
Hot Dog Rolls
at Coles
450g
$2.60
57.8c / 100g
7.2c less per 100g
Add to cart
Coles
$2.60
Add from Coles
$6.20
Details
Aisle
Bakery
Brand
Coles
Size
400g
Store brand
Coles
Cocktail Spring Rolls 60 Pack 1kg
at Aldi
1kg
$5.79
57.9c / 100g
7.1c less per 100g
Add to cart
Turkish Rolls 4 Pack 400g
at Aldi
400g
$2.39
59.8c / 100g
5.3c less per 100g
Add to cart