Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Brioche Loaf Sliced | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Bakery
/
Brioche Loaf Sliced
Bakery
Coles own brand
Brioche Loaf Sliced
500g · Coles
Coles
$5.00
$1.00 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.00
Lowest
$5.00
Highest
$5.00
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Details
Aisle
Bakery
Brand
Coles
Size
500g
Store brand
Coles
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
White Sandwich Sliced Bread 650g
at Aldi
650g
$2.39
36.8c / 100g
63.2c less per 100g
Add to cart
White Toast Sliced Bread 650g
at Aldi
650g
$2.59
39.8c / 100g
60.2c less per 100g
Add to cart
Coles
$5.00
Add from Coles
Wholemeal Sandwich Sliced Bread 650g
at Aldi
650g
$2.59
39.8c / 100g
60.2c less per 100g
Add to cart
Multigrain Sandwich Sliced Bread 650g
at Aldi
650g
$2.59
39.8c / 100g
60.2c less per 100g
Add to cart