Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Light Milk | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Light Milk
Dairy & Eggs
Light Milk
2L · Devondale
Coles
$4.70
$2.35 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.70
Lowest
$4.70
Highest
$4.70
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
1.2L
$5.25 / L
$6.30
1.2L
$5.21 / L
$6.25
1.2L
$5.21 / L
$6.25
2L
$2.35 / L
Viewing
$4.70
3L
$2.13 / L
Best value per L
$6.40
3L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Soy Light Milk 1L
at Aldi
1L
$1.59
$1.59 / L
76c less per L
Add to cart
Fresh Lite Milk
at Coles
3L
$4.95
$1.65 / L
70c less per L
Add to cart
Coles
$4.70
Add from Coles
$2.13 / L
$6.40
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Devondale
Size
2L
Store brand
No
Full Cream Milk
at Coles
3L
$4.95
$1.65 / L
70c less per L
Add to cart
Woolworths Full Cream Milk 3L
at Woolworths
3L
$4.95
$1.65 / L
70c less per L
Add to cart