Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Lamb Meat Bones | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Lamb Meat Bones
Meat & Seafood
Coles own brand
Lamb Meat Bones
1.1kg · Coles
Coles
$7.70
70c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$7.70
Lowest
$7.70
Highest
$7.70
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
500g
$1.35 / 100g
$6.75
1kg
75c / 100g
$7.50
1.1kg
70c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$7.70
1.25kg
70c / 100g
$8.75
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Coles
Size
1.1kg
Store brand
Coles
Coles
$7.70
Add from Coles