Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Italian Herb & Garlic Pizza Base Twin Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Italian Herb & Garlic Pizza Base Twin Pack
Frozen
Italian Herb & Garlic Pizza Base Twin Pack
400g · Stonebake
Coles
$4.00
$5.20
$1.00 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.00
Lowest
$4.00
Highest
$4.00
On special
1 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
400g
$1.00 / 100g
Viewing
$4.00
560g
92.9c / 100g
Best value per 100g
$5.20
Details
Aisle
Frozen
Brand
Stonebake
Size
400g
Store brand
No
Coles
$4.00
Add from Coles