Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Nature's Gift Adult Dry Dog Food With Kangaroo 6kg | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Pet
/
Nature's Gift Adult Dry Dog Food With Kangaroo 6kg
Pet
Nature's Gift Adult Dry Dog Food With Kangaroo 6kg
6kg · Nature's Gift
Woolworths
$16.80
$28.00
28c / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$16.80
Lowest
$16.80
Highest
$16.80
On special
1 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
130g
$1.88 / 100g
$2.45
700g
25c / 100g
Best value per 100g
$1.75
800g
$1.69 / 100g
$13.50
1.4kg
45c / 100g
$6.30
2.5kg
60c / 100g
$15.00
6kg
Woolworths
$16.80
Add from Woolies
28c / 100g
Viewing
$16.80
Details
Aisle
Pet
Brand
Nature's Gift
Size
6kg
Store brand
No