Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Ultimates Indulge Wet Dog Food Chicken Mince & Tuna 400g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Pet
/
Ultimates Indulge Wet Dog Food Chicken Mince & Tuna 400g
Pet
Ultimates Indulge Wet Dog Food Chicken Mince & Tuna 400g
400g · Ultimates Indulge
Woolworths
$2.00
$2.90
50c / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.00
Lowest
$2.00
Highest
$2.00
On special
1 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
85g
$2.24 / 100g
$1.90
85g
$2.24 / 100g
$1.90
85g
$2.24 / 100g
$1.90
85g
$2.24 / 100g
$1.90
85g
$2.24 / 100g
$1.90
400g
50c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Smitten Wet Cat Food Tuna Mince 400g
at Woolworths
400g
$1.40
35c / 100g
15c less per 100g
Add to cart
Tuna Adult Cat Food
at Coles
400g
$1.40
35c / 100g
15c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.00
Add from Woolies
Viewing
$2.00
Details
Aisle
Pet
Brand
Ultimates Indulge
Size
400g
Store brand
No