Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Head & Shoulders Clean & Balanced 2 In 1 Dandruff Shampoo & Conditioner 350mL | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Head & Shoulders Clean & Balanced 2 In 1 Dandruff Shampoo & Conditioner 350mL
Household & Personal Care
Head & Shoulders Clean & Balanced 2 In 1 Dandruff Shampoo & Conditioner 350mL
350ml · Head & Shoulders
Woolworths
$15.00
$42.86 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$15.00
Lowest
$15.00
Highest
$15.00
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
350ml
$42.86 / L
Viewing
$15.00
750ml
$36.00 / L
$27.00
750ml
$36.00 / L
$27.00
850ml
$15.29 / L
Best value per L
$13.00
850ml
$15.29 / L
$13.00
850ml
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Fabric Conditioner Cotton Fresh
at Coles
2L
$3.00
$1.50 / L
$41.36 less per L
Add to cart
Fabric Conditioner Sunny Days
at Coles
2L
$3.00
$1.50 / L
$41.36 less per L
Add to cart
Woolworths
$15.00
Add from Woolies
$15.29 / L
$13.00
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Head & Shoulders
Size
350ml
Store brand
No
Assorted Shampoo or Conditioner 1L
at Aldi
1L
$3.29
$3.29 / L
$39.57 less per L
Add to cart
Sunshine Fresh Fabric Conditioner
at Coles
5L
$17.00
$3.40 / L
$39.46 less per L
Add to cart