Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Smitten Lightweight Clay Cat Litter 6L | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Pet
/
Smitten Lightweight Clay Cat Litter 6L
Pet
Smitten Lightweight Clay Cat Litter 6L
6L · Smitten
Woolworths
$5.00
83.3c / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.00
Lowest
$5.00
Highest
$5.00
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
6L
83.3c / L
Viewing
$5.00
10L
$1.20 / L
$12.00
15L
70c / L
Best value per L
$10.50
20L
$1.00 / L
$20.00
Details
Aisle
Pet
Brand
Smitten
Size
6L
Store brand
No
Woolworths
$5.00
Add from Woolies