Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Vent & Seal Glass Leak Proof Container | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Vent & Seal Glass Leak Proof Container
Household & Personal Care
Vent & Seal Glass Leak Proof Container
600ml · Decor
Coles
$11.20
$18.67 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$11.20
Lowest
$11.20
Highest
$11.20
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
250ml
$8.40 / L
$2.10
500ml
$5.00 / L
$2.50
600ml
$18.67 / L
Viewing
$11.20
1L
$3.00 / L
$3.00
1.75L
$2.14 / L
$3.75
2L
$1.75 / L
Best value per L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Microsafe Easy Heat Container
at Coles
1.6L
$9.20
$5.75 / L
$12.92 less per L
Add to cart
Klip It Plus Container
at Coles
1.15L
$6.70
$5.83 / L
$12.84 less per L
Add to cart
Coles
$11.20
Add from Coles
$3.50
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Decor
Size
600ml
Store brand
No
Vent & Seal Plastic Container
at Coles
1L
$6.20
$6.20 / L
$12.47 less per L
Add to cart
Vent & Seal Plastic Container
at Coles
650ml
$5.15
$7.92 / L
$10.74 less per L
Add to cart