Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Sunshine Fresh Fabric Conditioner | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Sunshine Fresh Fabric Conditioner
Household & Personal Care
Sunshine Fresh Fabric Conditioner
1L · Cuddly
Coles
$5.25
$10.50
$5.25 / L
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.25
Lowest
$5.25
Highest
$5.25
On special
1 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
850ml
$12.35 / L
$10.50
900ml
$5.83 / L
$5.25
1L
$5.25 / L
Viewing
$5.25
2L
$4.25 / L
$8.50
2L
$8.50 / L
$17.00
5L
$3.40 / L
Best value per L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Fabric Conditioner Cotton Fresh
at Coles
2L
$3.00
$1.50 / L
$3.75 less per L
Add to cart
Fabric Conditioner Sunny Days
at Coles
2L
$3.00
$1.50 / L
$3.75 less per L
Add to cart
Coles
$5.25
Add from Coles
$17.00
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Cuddly
Size
1L
Store brand
No
Assorted Shampoo or Conditioner 1L
at Aldi
1L
$3.29
$3.29 / L
$1.96 less per L
Add to cart
Fruits Apple Conditioner
at Coles
1L
$3.90
$3.90 / L
$1.35 less per L
Add to cart