Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Vanilla Flavoured Frozen Dessert Tub | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Vanilla Flavoured Frozen Dessert Tub
Frozen
Vanilla Flavoured Frozen Dessert Tub
2L · Coles Simply
Coles
$4.50
$2.25 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.50
Lowest
$4.50
Highest
$4.50
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
2L
$2.25 / L
Viewing
$4.50
4L
$1.75 / L
Best value per L
$7.00
Details
Aisle
Frozen
Brand
Coles Simply
Size
2L
Store brand
No
Coles
$4.50
Add from Coles