Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Crinkle Cut Chips | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Crinkle Cut Chips
Snacks & Confectionery
Crinkle Cut Chips
1kg · Coles Simply
Coles
$3.15
31.5c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.15
Lowest
$3.15
Highest
$3.15
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
175g
$1.14 / 100g
$2.00
175g
$1.14 / 100g
$2.00
250g
$2.00 / 100g
$5.00
1kg
31.5c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$3.15
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Coles Simply
Size
1kg
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Crinkle Cut Chips 1kg
at Aldi
1kg
$2.99
29.9c / 100g
1.6c less per 100g
Add to cart
Coles
$3.15
Add from Coles