Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Frozen Sweet Potato Chips | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Frozen Sweet Potato Chips
Frozen
Coles own brand
Frozen Sweet Potato Chips
750g · Coles
Coles
$5.50
73.3c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.50
Lowest
$5.50
Highest
$5.50
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
750g
73.3c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$5.50
1kg
$1.00 / 100g
$10.00
Details
Aisle
Frozen
Brand
Coles
Size
750g
Store brand
Coles
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Frozen Straight Cut Chips 1kg
at Aldi
1kg
$2.99
29.9c / 100g
43.4c less per 100g
Add to cart
Superfries Frozen Potato Chips Crinkle Cut
at Coles
900g
$3.90
43.3c / 100g
30c less per 100g
Add to cart
Coles
$5.50
Add from Coles
Superfries Frozen Potato Chips Straight Cut
at Coles
900g
$3.90
43.3c / 100g
30c less per 100g
Add to cart
Superfries Frozen Potato Chips Steak Cut
at Coles
900g
$3.90
43.3c / 100g
30c less per 100g
Add to cart