Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Frozen Crumbed Chicken Nuggets | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Frozen Crumbed Chicken Nuggets
Frozen
Frozen Crumbed Chicken Nuggets
1kg · Steggles
Coles
$10.50
$13.50
$1.05 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$10.50
Lowest
$10.50
Highest
$10.50
On special
1 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
400g
$1.38 / 100g
$5.50
400g
$1.38 / 100g
$5.50
1kg
$1.05 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$10.50
Details
Aisle
Frozen
Brand
Steggles
Size
1kg
Store brand
No
Coles
$10.50
Add from Coles