Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Birds Eye Frozen Australian Carrot Cauliflower & Broccoli 2kg | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Birds Eye Frozen Australian Carrot Cauliflower & Broccoli 2kg
Frozen
Birds Eye Frozen Australian Carrot Cauliflower & Broccoli 2kg
2kg · Birds Eye
Woolworths
$12.00
60c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$12.00
Lowest
$12.00
Highest
$12.00
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
500g
$1.16 / 100g
$5.80
750g
82.7c / 100g
$6.20
750g
82.7c / 100g
$6.20
750g
82.7c / 100g
$6.20
1kg
69c / 100g
$6.90
2kg
60c / 100g
Best value per 100g
Woolworths
$12.00
Add from Woolies
Viewing
$12.00
Details
Aisle
Frozen
Brand
Birds Eye
Size
2kg
Store brand
No