Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Sun Circle Pork & Chive Dumplings 600g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Sun Circle Pork & Chive Dumplings 600g
Frozen
Sun Circle Pork & Chive Dumplings 600g
600g · Sun Circle
Woolworths
$7.50
$1.25 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$7.50
Lowest
$7.50
Highest
$7.50
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Details
Aisle
Frozen
Brand
Sun Circle
Size
600g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Beef Dumplings 750g
at Aldi
750g
$8.99
$1.20 / 100g
5.1c less per 100g
Add to cart
Chicken Dumplings 750g
at Aldi
750g
$8.99
$1.20 / 100g
5.1c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$7.50
Add from Woolies
Pork Dumplings 750g
at Aldi
750g
$8.99
$1.20 / 100g
5.1c less per 100g
Add to cart