Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Bulla Creamy Classics Ice Cream Tub Rich Choc Chip 2L | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Bulla Creamy Classics Ice Cream Tub Rich Choc Chip 2L
Frozen
Bulla Creamy Classics Ice Cream Tub Rich Choc Chip 2L
2L · Bulla
Woolworths
$7.00
$3.50 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$7.00
Lowest
$7.00
Highest
$7.00
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Details
Aisle
Frozen
Brand
Bulla
Size
2L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Special
Creamy Classics Choc Chip Ice Cream
at Coles
2L
$6.00
$12.00
$3.00 / L
50c less per L
Add to cart
Special
Creamy Classics Choc Mint Chip Ice Cream
at Coles
2L
$6.00
Woolworths
$7.00
Add from Woolies
$12.00
$3.00 / L
50c less per L
Add to cart