Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Woolworths Essentials Reduced Fat Ice Cream Vanilla 4L | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Woolworths Essentials Reduced Fat Ice Cream Vanilla 4L
Frozen
Woolworths Essentials Reduced Fat Ice Cream Vanilla 4L
4L · Woolworths Essentials
Woolworths
$7.00
$1.75 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$7.00
Lowest
$7.00
Highest
$7.00
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
2L
$2.25 / L
$4.50
4L
$1.75 / L
Best value per L
Viewing
$7.00
Details
Aisle
Frozen
Brand
Woolworths Essentials
Size
4L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Vanilla Reduced Fat Ice Cream 4L
at Aldi
4L
$6.99
$1.75 / L
0.3c less per L
Add to cart
Woolworths
$7.00
Add from Woolies