Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Patties Party Pack Pies & Sausage Rolls 1.25kg | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Patties Party Pack Pies & Sausage Rolls 1.25kg
Frozen
Patties Party Pack Pies & Sausage Rolls 1.25kg
1.25kg · Patties
Woolworths
$13.30
$18.90
$1.06 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$13.30
Lowest
$13.30
Highest
$13.30
On special
1 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
1kg
$1.49 / 100g
$14.90
1.25kg
$1.06 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$13.30
Details
Aisle
Frozen
Brand
Patties
Size
1.25kg
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Frozen Cocktail Spring Rolls
at Coles
1kg
$7.50
$13.00
75c / 100g
31.4c less per 100g
Add to cart
Frozen Party Sausage Rolls 24 Pack
at Coles
900g
$9.40
$1.04 / 100g
2c less per 100g
Woolworths
$13.30
Add from Woolies
Add to cart