Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Woolworths Frozen Mixed Berries 500g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Woolworths Frozen Mixed Berries 500g
Frozen
Woolworths own brand
Woolworths Frozen Mixed Berries 500g
500g · Woolworths
Woolworths
$6.50
$1.30 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.50
Lowest
$6.50
Highest
$6.50
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
500g
$1.30 / 100g
Viewing
$6.50
1kg
$1.20 / 100g
Best value per 100g
$12.00
1kg
$1.20 / 100g
$12.00
1kg
$1.20 / 100g
$12.00
Details
Aisle
Frozen
Brand
Woolworths
Size
500g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Frozen Fruit Blueberries
at Coles
1kg
$12.50
$1.25 / 100g
5c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$6.50
Add from Woolies