Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Frozen Puff Pastry Sheets 10 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Frozen Puff Pastry Sheets 10 Pack
Frozen
Frozen Puff Pastry Sheets 10 Pack
1.6kg · Pampas
Coles
$8.50
53.1c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$8.50
Lowest
$8.50
Highest
$8.50
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
375g
$1.65 / 100g
$6.20
550g
$1.20 / 100g
$6.60
1kg
58c / 100g
$5.80
1kg
58c / 100g
$5.80
1kg
60c / 100g
$6.00
1.6kg
53.1c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Frozen Puff Pastry 6 Sheets
at Coles
1kg
$4.00
40c / 100g
13.1c less per 100g
Add to cart
Frozen Shortcrust Pastry 5 Pack
at Coles
1kg
$4.00
40c / 100g
13.1c less per 100g
Add to cart
Coles
$8.50
Add from Coles
Viewing
$8.50
Details
Aisle
Frozen
Brand
Pampas
Size
1.6kg
Store brand
No
Frozen Original Puff Pastry 10 Sheets
at Coles
1.7kg
$8.00
47.1c / 100g
6.1c less per 100g
Add to cart