Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Frozen Mango, Wildberry & Strawberry Yoghurt Sticks 8 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Frozen Mango, Wildberry & Strawberry Yoghurt Sticks 8 Pack
Frozen
Frozen Mango, Wildberry & Strawberry Yoghurt Sticks 8 Pack
472g · Bulla
Coles
$5.00
$10.00
$1.06 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.00
Lowest
$5.00
Highest
$5.00
On special
1 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
472g
$1.06 / 100g
Viewing
$5.00
506g
98.8c / 100g
Best value per 100g
$5.00
Details
Aisle
Frozen
Brand
Bulla
Size
472g
Store brand
No
Coles
$5.00
Add from Coles