Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Soft Liquorice | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Soft Liquorice
Snacks & Confectionery
Coles own brand
Soft Liquorice
300g · Coles
Coles
$2.75
91.7c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.75
Lowest
$2.75
Highest
$2.75
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
270g
$1.02 / 100g
$2.75
300g
91.7c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$2.75
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Coles
Size
300g
Store brand
Coles
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Liquorice Twists 300g
at Aldi
300g
$2.49
83c / 100g
8.7c less per 100g
Add to cart
Coles
$2.75
Add from Coles