Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Woolworths Chocolate Topping 620g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Woolworths Chocolate Topping 620g
Snacks & Confectionery
Woolworths own brand
Woolworths Chocolate Topping 620g
620g · Woolworths
Woolworths
$3.20
51.6c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.20
Lowest
$3.20
Highest
$3.20
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
220g
$1.86 / 100g
$4.10
620g
51.6c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$3.20
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Woolworths
Size
620g
Store brand
Woolworths
Woolworths
$3.20
Add from Woolies