Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Cottee's Thick 'n' Rich Caramel Sauce Ice Cream Topping 575g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Cottee's Thick 'n' Rich Caramel Sauce Ice Cream Topping 575g
Frozen
Cottee's Thick 'n' Rich Caramel Sauce Ice Cream Topping 575g
575g · Cottee's
Woolworths
$4.00
$5.20
69.6c / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.00
Lowest
$4.00
Highest
$4.00
On special
1 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
220g
$2.09 / 100g
$4.60
220g
$2.09 / 100g
$4.60
575g
69.6c / 100g
Viewing
$4.00
615g
65c / 100g
Best value per 100g
$4.00
Details
Aisle
Frozen
Brand
Cottee's
Size
575g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Caramel Ice Cream Topping 625g
at Aldi
625g
$1.89
30.2c / 100g
39.3c less per 100g
Add to cart
Chocolate Ice Cream Topping 615g
at Aldi
615g
$1.89
30.7c / 100g
38.8c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.00
Add from Woolies
Strawberry Ice Cream Topping 605g
at Aldi
605g
$1.89
31.2c / 100g
38.3c less per 100g
Add to cart