Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Woolworths Cocoa Puffs 500g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Woolworths Cocoa Puffs 500g
Snacks & Confectionery
Woolworths own brand
Woolworths Cocoa Puffs 500g
500g · Woolworths
Woolworths
$4.75
95c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.75
Lowest
$4.75
Highest
$4.75
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
200g
$2.90 / 100g
$5.80
500g
95c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$4.75
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Woolworths
Size
500g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Rice Puffs
at Coles
475g
$4.00
84.2c / 100g
10.8c less per 100g
Add to cart
Cocoa Puffs
at Coles
475g
$4.50
94.7c / 100g
0.3c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.75
Add from Woolies