Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Milk Full Cream | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Milk Full Cream
Dairy & Eggs
Milk Full Cream
3L · Pura
Coles
$6.70
$2.23 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.70
Lowest
$6.70
Highest
$6.70
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
300ml
$13.17 / L
$3.95
300ml
$23.50 / L
$7.05
1L
$3.00 / L
$3.00
2L
$2.33 / L
$4.65
2L
$2.88 / L
$5.75
3L
$2.23 / L
Best value per L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Full Cream Milk
at Coles
3L
$4.95
$1.65 / L
58.3c less per L
Add to cart
Woolworths Full Cream Milk 3L
at Woolworths
3L
$4.95
$1.65 / L
58.3c less per L
Add to cart
Coles
$6.70
Add from Coles
Viewing
$6.70
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Pura
Size
3L
Store brand
No
Full Cream Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
58.3c less per L
Add to cart
Full Cream Milk 2L
at Aldi
2L
$3.39
$1.70 / L
53.8c less per L
Add to cart