Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Mandarin Segments in Syrup 4 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Mandarin Segments in Syrup 4 Pack
Fruit & Veg
Coles own brand
Mandarin Segments in Syrup 4 Pack
480g · Coles
Coles
$1.95
40.6c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$1.95
Lowest
$1.95
Highest
$1.95
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
310g
41.9c / 100g
$1.30
415g
$1.13 / 100g
$4.70
425g
36.5c / 100g
Best value per 100g
$1.55
480g
40.6c / 100g
Viewing
$1.95
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Coles
Size
480g
Store brand
Coles
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Woolworths Mango Slices In Syrup 425g
at Woolworths
425g
$1.55
36.5c / 100g
4.2c less per 100g
Add to cart
Fruit Salad in Syrup 825g
at Aldi
825g
$3.29
39.9c / 100g
0.7c less per 100g
Add to cart
Coles
$1.95
Add from Coles