Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Woolworths Australian Canola Oil 4L | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Woolworths Australian Canola Oil 4L
Pantry
Woolworths own brand
Woolworths Australian Canola Oil 4L
4L · Woolworths
Woolworths
$11.90
$2.98 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$11.90
Lowest
$11.90
Highest
$11.90
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
500ml
$14.00 / L
$7.00
750ml
$5.33 / L
$4.00
750ml
$5.33 / L
$4.00
2L
$3.00 / L
$6.00
2L
$3.00 / L
$6.00
4L
$2.98 / L
Best value per L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Vegetable Oil 2L
at Aldi
2L
$5.49
$2.75 / L
23c less per L
Add to cart
Canola Oil 2L
at Aldi
2L
$5.49
$2.75 / L
23c less per L
Add to cart
Woolworths
$11.90
Add from Woolies
Viewing
$11.90
Details
Aisle
Pantry
Brand
Woolworths
Size
4L
Store brand
Woolworths