Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
White Sugar | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Pantry
/
White Sugar
Pantry
White Sugar
2kg · CSR
Coles
$3.50
17.5c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.50
Lowest
$3.50
Highest
$3.50
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
250g
$1.44 / 100g
$3.60
250g
$1.40 / 100g
$3.50
1kg
20c / 100g
$2.00
1kg
31.5c / 100g
$3.15
1kg
29c / 100g
$2.90
2kg
17.5c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Woolworths Essentials White Sugar 3kg
at Woolworths
3kg
$3.85
12.8c / 100g
4.7c less per 100g
Add to cart
White Sugar 2kg
at Aldi
2kg
$2.59
13c / 100g
4.6c less per 100g
Add to cart
Coles
$3.50
Add from Coles
Viewing
$3.50
Details
Aisle
Pantry
Brand
CSR
Size
2kg
Store brand
No
White Sugar
at Coles
2kg
$2.60
13c / 100g
4.5c less per 100g
Add to cart
Woolworths Essentials White Sugar 2kg
at Woolworths
2kg
$2.60
13c / 100g
4.5c less per 100g
Add to cart