Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Caster Sugar | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Caster Sugar
Pantry
Coles own brand
Caster Sugar
1kg · Coles
Coles
$2.20
22c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.20
Lowest
$2.20
Highest
$2.20
On special
0 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Other sizes
73g
$2.95 / 100g
$2.15
100g
$6.00 / 100g
$6.00
100g
$6.00 / 100g
$6.00
100g
$6.00 / 100g
$6.00
150g
$3.27 / 100g
$4.90
1kg
22c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Woolworths Essentials White Sugar 3kg
at Woolworths
3kg
$3.85
12.8c / 100g
9.2c less per 100g
Add to cart
White Sugar 2kg
at Aldi
2kg
$2.59
13c / 100g
9.1c less per 100g
Add to cart
Coles
$2.20
Add from Coles
Viewing
$2.20
Details
Aisle
Pantry
Brand
Coles
Size
1kg
Store brand
Coles
White Sugar
at Coles
2kg
$2.60
13c / 100g
9c less per 100g
Add to cart
Woolworths Essentials White Sugar 2kg
at Woolworths
2kg
$2.60
13c / 100g
9c less per 100g
Add to cart