Skip to content
Browse aisles
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Cart
Yop Yoghurt With Probiotics Vanilla | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Yop Yoghurt With Probiotics Vanilla
Dairy & Eggs
Yop Yoghurt With Probiotics Vanilla
130g · Yoplait
Coles
$2.30
$1.77 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.30
Lowest
$2.30
Highest
$2.30
On special
1 of 1
Tracked since
30 Sept 2026
.
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Yoplait
Size
130g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Probiotics Yoghurt Natural
at Coles
900g
$6.80
75.6c / 100g
$1.01 less per 100g
Add to cart
Probiotics Yoghurt Vanilla
at Coles
900g
$6.80
75.6c / 100g
$1.01 less per 100g
Add to cart
Coles
$2.30
Add from Coles